ΦΥΛΛΟ ΟΔΗΓΙΩΝ
ΧΡΗΣΗΣ

Δραστική Ουσία

Naproxen

Μορφή / Περιεκτικότητα

  • Γέλη εξωτερικής χρήσης
  • Σωληνάριο 50g
  • Κάθε g  γέλης περιέχει  Naproxen  100 mg

 

Το NAPROSYN GEL είναι γέλη, τοπικής εφαρμογής, η οποία περιέχει Ναπροξένη, ένα μη-στεροειδή αντιφλεγμονώδη παράγοντα, με αποδεδειγμένα ισχυρές αντιφλεγμονώδεις ιδιότητες, και σημαντική αναλγητική δράση. Το NAPROSYN GEL είναι κατάλληλο για μυϊκούς πόνους, για τραυματισμούς των μαλακών μορίων, όπως π.χ. διάστρεμμα, τενοντίτιδα ή θλάση, για παροδικούς και χρόνιους πόνους των αρθρώσεων, αλλά και για χρόνιους μυοσκελετικούς  πόνους. Το NAPROSYN GEL στοχεύει στον πόνο, δρα στον πόνο και απελευθερώνει τις κινήσεις.

Το NAPROSYN GEL  με ελαφρύ μασάζ απορροφάται τελείως. Μπορεί να εφαρμοστεί αρκετή ποσότητα γέλης στην πάσχουσα επιφάνεια 2 με 6 φορές τη μέρα. Το NAPROSYN GEL  διαθέτει άρωμα τριαντάφυλλου.

 

Για περισσότερες πληροφορίες ανατρέξτε στο Φύλλο Οδηγιών Χρήσης.

Σημείωση:
Αυτές οι πληροφορίες προορίζονται για γενική πληροφόρηση και ενημέρωση του κοινού και σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να αντικαταστήσουν την συμβουλή ιατρού ή άλλου αρμοδίου επαγγελματία υγείας.

Single Photo

ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Πονοι Μυων και Αρθρωσεων

Αναλγητικά | Αντιφλεγμονωδη
NAPROSYN TABS 500mg